Scream 4 fragmanı izle, seyret ve fragmanı

Scream 4 Fragmanı

Serinin son sinema filmi olan ve vizyon tarihi; 15 Nisan 2011 olarak (ABD)belirlenen filmin resmi fragmanı yayınlandı. Tüm hayranları bu filmi beklerken, son zamanlarda bu tarz filmlerin azalması serinin son filmi lan Çığlık 4 sinema izleyicileriyle buluşmak için gün sayıyor. Gerçekçi ve konusuyla büyüleyen bu filmin resimleri ilerleyen günlerde paylaşılacaktır.

Çığlık 4 Fragmanı

Çığlık 4 gerçekten geliyor! 2011 yılında korktuğumuz filmlerden biraz daha korkacağız ve sinema ve gerilimi devam edeceğe benziyor. Kendi branşında iyi filmlerden birisi olan Çığlık 4 gerek çekimleri gerekse oyuncu kadrosuyla bu sefer çok can yakacağa benziyor. Film tanıtım ve oyuncu röportajlarını ekledik, ilerleyen zamanlarda resmi fragmanda eklenecektir. İyi sinemalar dileriz.Scream 4 Yeni Oyuncuları

Bir sinema fenomenine dönüşen Scream serisi 4. kez beyaz perdeye gelmeye hazırlanıyor. Merakla beklenen 4. film ile ilgili her geçen gün farklı detaylar gün ışığına çıkıyor. Yönetmen koltuğunda yine Wes Craven’nin oturduğu filmin daha önce belli olan kadrosunda David Arquette,Courtney Cox, Neve Campbell ve Hayden Panettiere yer alıyordu.

Ancak çekimlerine 24 Eylül’de başlanacak olan filme ünlü yönetmen ilgili ile izlenen dizilerden 2 güzel oyuncuyu daha kadroya dahil etti. Yetişkinlerin büyük beğeni ile takip ettiği Vampir dizisi True Blood’da vampire aşık olan bir kızı oynayan Anna Paquin ve Gossip Girl’ün yıldızlarından Kristen Bell’de Scream 4 için kamera karşısına geçiyor.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google