sinema haberi izle, seyret ve fragmanı

Kafes Filmi Fragman ve Videoları

Uzun zamandır beklediğimiz Türk filmi olan Kafes filmi sonunda bizlere çok istediğimiz fragmanını verdi. Dram tarzında film sevenler için sizlere muhteşem bir film olacağını düşünüyoruz. Hemen nasıl bir film diye soracak olursanız sizler için yazımızın alt tarafına fragman koyacağım. 2 Ekim 2015 tarihinde vizyona girecek olan bu film Türk dram sevenler için harika bir haber, yerinizde olsam kaçırmazdım.

Fragmanı için Tıklayınız…

Kötü Kedi Şerafettin Filmi Yakında!

Çoğumuz biliyoruzdur ünlü karikatür kahramanı Kötü Kedi Şerafettin‘i. Karikatürleriyle bizi bol bol güldüren Kötü Kedi Şerafettin‘in şimdi film versiyonu çıkıyor.

Karikatür hali bile bizleri kahkaha tufanına sokan Kötü Kedi Şerafettin‘in filmini düşünsenize. Şuana kadar elimizde çok bir bilgi olmasa da edindiğimiz bilgileri yakında sizlere ileteceğiz.

X-Men: Apocalypse Filminden Yeni Poster

Hepimiz en az bir kere de olsa X-Men serisini duymuşuzdur. İzleyenler de varsa çok efsane filmdi hatırlarsanız. Şimdi sizleri çok mutlu edecek yepyeni bir film haberi vereceğim. X-men yepyeni bir film haberiyle yeniden karşımıza çıkıyor. vizyona girmesi 19 Mayıs 2016 olarak beklenen X-Men: Apocalypse filmi şimdiden bizleri sabırsızlandırmaya başlıyor. Hemen alt tarafta filmin yeni çıkan posterini görebilirsiniz.

X-Men: Apocalypse Filminden Yeni Poster

X-Men: Apocalypse Filminden Yeni Poster

Sonbahar Filmi Kitaba Dönüştürüldü.

Genç ve başarılı yönetmen Özcan Alper‘in ilk uzun metrajlı ve başarılı olan Sonbahar filminin senaryosunu kitap halinde yayın evlerine yayınlattı. Hepimizin çok severek izlediği ve devamını beklediğimiz bu filmin kitap haberi için bile bir çok yerde çok konuşulanların arasına girmeyi başardı.

Eğer siz de bu filmi izlediyseniz ya da film hakkında herhangi birşey söylemek istiyorsanız, hemen alt tarafta ki yorum kısmını kullanarak bizlere söylemek istediğiniz şeyleri kolaylıkla iletebilirsiniz.

Televizyon Tarihinin Babaları

Bugünün babalar günü olması nedeniyle sizlerle birlikte Türk televizyon tarihinin unutulmaz baba rolleriyle en çok akıllarda kalan babalarımızı anmak istedik.. Şimdi sizlere hem aramızdan ayrılmış olan çok değerli sanatçılarımızdan hem de hala yaşıyor olan unutulmaz isimlerden birkaçını vereceğim..

-Baba denilince ilk aklımıza gelen isimlerden biri de Süper Baba filmindeki Şevket Altuğ‘un canlandırdığı Fiko. en unutulmaz yeşilçam filmlerinden olan Süper Baba bizlere Şevket Altuğ’un muhteşem oyunculuğunu hatırlatıyor.
-Yine bir yeşilçam klasiği olan Ekmek Teknesi‘ndeki Nusret Baba yani Savaş Dinçel Baba dediğimizde aklımıza gelen ilk isimlerden birisidir.
-Böyle bir yazı Yaprak Dökümü dizisindeki Ali Rıza Bey yani Halil Ergün olmadan olurmuydu hiç
-Tabi ki unutulmazlardan biri olan Bir Demet Tiyatro‘da rol oynayan Burhan Çıtır karakterini canlandıran Erdoğan Dikmen‘i anmazsak olmaz.
-Son olaraktan bir ara hepimizi çok güldüren ve ekranların başından kaldırmayan Avrupa Yakası dizisindeki Gazanfer Özcan tarafından oynanan Tahsin Babayı unuturmuyuz hiç. Sürekli kendi tekli koltuğunda oturan tatlı ama sert olan babalarımızdan biri.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google