sinema salonları izle, seyret ve fragmanı

Bağcılar Sinema Merkezi

Sinemadevri.com boş durmamaya ve her zaman yenilikler yapmaya devam ediyor değerli sinema severler, son zamanlarda yapılan değişikliklerden hemen sonra Sinema Salonları kategorisi açarak siz değerli sinema severlere sinemaya gitmek istediğinde salon programları, salonlara ait resimler, görüntüler ve bunlara benzer sinema içerik puanlarını sizlere vereceğiz.

Bağcılar Sinema Merkezi Salonuna Ait Bilgiler:
Salon Adresi: Bağcılar
Salon Semti: Bağcılar
Salon Telefonu: (212) 4360808

Bağcılar Sinema Merkezi Salonuna Ait Teknik Bilgiler:
Ses Sistemi: idare eder
Hizmet: fena değil
Konfor: idare eder
Görüntü Sistemi: iyi

Sinema seansları geliyor!

Merhaba değerli sinema severler, siz değerli ziyaretçilerimize yep yeni bir sistemle gelmeye hazırlanıyoruz. 1 haftadır yaşadığımız sunucu ve script problemleri yüzünden en kısa sürede bunları halledip yep yeni projelerle gelmeye hazırlanıyoruz.

Neler olucak?
Sinema Seansları
Tv ‘de ne var

Siz sinema severlere en iyi hizmeti vermeye çalıştığımız bu günlerde, önümü hangi engel çıkarsa aşmakdan çekinmeden yolumuza devam ediyoruz. Sinemaherkezin sevdiği bir sanat dalıdır.

Yeni tasarım geliyor!
Sinemaseverlere 0 dan kodlanıp bir tasarım sunmaya hazırlanıyoruz. Daha şık, daha az reklamlı bir sistemle siz değerli sinema severlere hizmet vermeye devam edicez.

Google ‘a teşekkürlerimizi bir borç biliriz.

Google Sinema ekranı

Sevgili Google sinema yönünü anlatmak gerekirsek, zaten bir çok sinema izleyicilerimiz bunları biliyordur ama biz yinede sinemadevri.com okurlarına anlatmak istiyoruz… Eksik yönlerimiz kalmasın diye sevgili film izle yicileri…

Google sinema yazdığınızda sizlere hemenşu ekranı görüceksiniz…
google

Peki burda neler görüyoruz…

Sizin nerde olduğunuzu anlıyor ve onlara göre gösterim zamanlarını söylıyor.
Hangi filmler vizyonda onları gösteriyor.
Filmlerin ne kadar oy aldıklarını ve ne kadar izlendiklerini gösteriyor.

Yani sizlere kısaca sinema ve vizyondaki filmler hakkında genel bilgiler veriyor arkadaşlar… Biz sinemadevri.com olarak siz değerli film izle me severleri bu konuda bilgilendirmek ve konular hakkında detaylar vermek istedik… Bir sonraki sinema haberleri konusunda görüşmek dileğiyle iyi seyirler…

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google