Star Wars izle, seyret ve fragmanı

Star Wars: Güç Uyanıyor Yeni Fragmanı

Daisy Ridley ile canlandırıldığı bu görsel şölen gerçekten güzel bir video ile bizlerle buluştu. Rey ve Harrison Ford’un canlandırdığı Han Solo’yu gördüğümüz yeni klip 17 Aralık Perşembe günü ülkemizde vizyona girecek olan film için süregelen heyecanı daha da arttırdı! Böylesine güzel bir fragman ile sizlerinde görüşlerinizi bekliyoruz..

Fragmanı için Tıklayınız…

Diyanet İşleri Bakanlığı Yoda’ya Karşı Çıktı!

Hepimiz ünlü televizyon efsanesi Star Wars‘u biliyoruzdur filmin en çok dikkat çeken ve en iyi oyuncularından biri olan Yoda‘ya diyanet işleri bakanlığı karşı çıktı. Sebebi olarak belirtttikleri şey ise;

Star Wars filmlerinde ki Yoda filmde yeni bir din oluşturmuştur ve bir çok kişi kendini bu din mensubuna kaptırıp kendilerine Jedi olarak hitap etmiştir. Çıkarılan yeni dinin adı ise Jediism Diyanet işleri bakanlığının da bu konuyu hoş görmediğini hatta Star Wars’u ülkemize yasaklayacakları söylentileri dönmeye başladı bile.

Yeni Star Wars Filmi Çekilecek Mi?

Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Benedict Cumberbatch’in çekilecek yeni ‘Star Wars‘ filminde rol alacağı öne sürüldü. İngiliz oyuncu Benedict Cumberbatch’in ‘Star Wars Episode: VII’de rol alacağı iddia edildi. Film Chronicles sitesinin haberine henüz yapımcı firmadan bir yanıt gelmedi.

Yönetmenliğini J.J. Abrams’ın üstlendiği filmin, 2015 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Cumberbatch, yine Abrams’ın yönettiği ‘Star Trek: Into the Darkness‘ filmindeki rolüyle beğeni toplamıştı. Yeni nesil ‘Star Wars’un oyuncu kadrosu henüz kesinleşmese de, Harrison Ford, Ewan McGregor ve Carrie Fisher gibi oyuncular öne sürülen isimler arasında.

Star Wars The Clone Wars Çizgi Film izle

Star Wars yok mu arkadaşlar! her zaman uzay savaşları çizgi filmi olsun ya da başka bir şey olsun Star Wars tamamen sevilerek izlenen devamlığı da olan iyi bir sinema filmi ve Star Wars çizgi filmi.

Star Wars The Clone Wars izle, Star Wars The Clone Wars indir, Star Wars izle, Star Wars indir , Star Wars seyret, Star Wars

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google