şubat filmleri izle, seyret ve fragmanı

20 Şubat 2015 Vizyondaki Filmler – 20.02.2015

Bu hafta beklenen komedi filmleri, duygusal filmler hepsi bir arada vizyona girdiler desek yeridir. Her türlü kategoride filmin vizyona girdiği bu hafta sizlerin favori filmleri hangisi arkadaşlar? www.sinemadevri.com olarak sizlerinde görüşleri merak ediyor ve box office sayfasında sıralama yapmak istiyoruz. Haftanın filmleri ile sizleri baş başa bırakıyoruz..

Ali Kundilli: Koş Ali Koş

Dost canlısı, namuslu bir karakter olan Ali Kundilli sigortalı bir işte çalışmayı rededen ve sürekli projeler üreten ve yaptığı icatların bir gün mutlaka farkedileceğine ve büyük başarı kazanacağına inanan biridir. Kendisiyle aynı dünyayı paylaşmış çocukluk arkadaşı Vedatla aynı mahallede yaşamaktadırlar. Ancak Vedat sisteme boyun eğer ve Ali ile aynı hayallerin peşinde koşmaktan vazgeçer.

Keskin Nişancı

Bahriye Komandoları’na katılan ve Irak’ta 150’den fazla insanın ölümüne sebep olan Chris Kyle (1974-2013) isimli askerin aynı isimli kitabından uyarlanan filmde Chris Kyle’ın askeri kariyeri ve yaşadıkları anlatılacak.

Sihirli Orman

Kırmızı Başlıklı Kız, Sindrella, Rapunzel gibi klasikleşmiş pek çok çocuk masalının farklı kahramanları aynı filmde buluşsa ve bir cadı onları eğitse! Klasik Grimm karakterlerini farklı bir tarzda ve üstelik müzikal türünde beyazperdeye taşıyan film, bir cadı tarafından lanetlenen bir fırıncı ve eşinin hikayesini klasik masallarla bağlıyor.

6 Şubat 2015 Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Bu hafta beklenen filmler vizyona girdi arkadaşlar.. O kadar çok bekledik ki Sünger Bob’u artık çıkmasa biz zorla çıkartacaktık.. :) Hal böyle olunca bizlerde hemen sizlere günün vizyon filmlerini yani 6 Şubat Cuma günü vizyona giren filmleri aşağıda sıraladık. Sizler havanın soğuk olduğu bu günlerde sinemaya gitmeyi düşünenlerden misiniz? Eğer öyleyseniz hangi filme gideceksiniz..

Türist

Alplere kayak tatiline giden İsveçli bir ailenin dağ manzaralı bir restoranda öğle yemeklerini yedikleri sırada çığ düşmesi ve ailenin bu felaketten kurtulması sonrasında babanın davranışını ele alıyor. İnsanlar stresli durumlarla karşılaştıklarında aptalca şeyler yapabilirler.

Jupiter Yükseliyor

Öyle bir evren düşünün ki insanoğlu besin zincirinin en alt basamağını oluşturuyor. Hizmetçilik yapan sıradan genç bir kadın ise büyük bir suikastın hedefinde.

Süngerbob Karepantolon

Dünyanın en sevilen, su altında yaşayan omurgasızı olan Süngerbob Karepantolon, hayatının macerasını yaşamak için kıyıya çıkıyor.

21 Şubat 2014 Vizyondaki Filmler

Ayın en güzel günlerinden birisi olan 21.’de birbirinden güzel filmler vizyona girdi. Bu hafta diğer haftalardan farklı olarak en güzel filmleri bir araya getiren Şahan Gökbakar’ın serisi Recep İvedik 4 bu hafta vizyona girdi. Bu hafta favori filmimiz ve fragmanımız olarak aşağıdan İvedik serisine ulabilirsiniz.

Recep İvedik 4

Şahan Gökbakar’ın televizyon için yarattığı ve ardından maceralarını sinemaya uyarlamaya devam ettiği Recep İvedik, üç filmlik serisine bir film daha ekliyor. Çekimleri Maldivler’de tamamlanan filmde, Recep İvedik’in Maldivler’deki serüvenine tanık olacağız. Survivor’a katılan Recep, burada Karayip korsanlarıyla karşılacak ve macera kaldığı yerden devam edecek.

Şarkı Söyleyen Kadınlar

Orta yaşlardaki Mesut’un garip evi avladığı ve doldurduğu hayvan başları ile doludur. Tüm ömrünü bu “hobiye” vermiş gibidir. Mesut bir gün kendisine yardımcı olaması için eve bir hizmetli tutar. Bu hizmetli ise ormanda kimsesiz dolaşan, yardıma muhtaç bir genç kadını alıp Mesut’un evine getirir.

Yasak Aşk

asak Aşk birbirlerinin oğullarına aşık olan iki dostu konu alıyor. Anne Fontaine’in İngilizce olarak çektiği film, sürükleyici, sıra dışı, farklı bir aşk ve şehvet hikâyesi olarak nitelendiriliyor. Ocak ayında izleyici karşısına çıktığı Sundance’te aile değerlerine ters düştüğü suçlamasıyla büyük gürültü kopardı.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google