Tom Cruise izle, seyret ve fragmanı

Tom Cruise’un Yeni Filmi Luna Park Ne Zaman Çıkıyor?

Arkadaşlar hepimizin bildiği muhteşem bir aktörle bugün ki haberlerimize devam edeceğim. Hepimiz ünlü oyuncu Tom Cruise‘u Tanıyoruzdur. Özellikle Görevimiz Tehlike filminde kendi oyunculuğu çok ön plana çıkaran ve bir çok iyi yorum alan bu ünlü oyuncunun şimdi başka bir film haberi geliyor bizlere.

Bir çoğunuz bilmiyordur bu yeni çıkacak filmi. İsmi Luna Park. Bir çok kişi şimdiden çok merak edip ne zaman çıkacağı hakkında sorular soruyor. Bizde bu cevabı siz değerli okuyucularımız için bulduk. Filmin çıkış tarihi 2016 gibi gözüküyor. Hepimiz merakla bekliyoruz Tom Cruise‘un yeni ve muhteşem filmini.

Tom Cruise Jack Reacher ile geliyor!

21 Aralık’ta usta aktör Tom Cruise, eski bir askeri polisi canlandırdığı ‘Jack Reacher’ filmi ile yeniden beyazperdeye geliyor. Bu aksiyon dolu filmden nefesleri kesen yepyeni bir fragman yayınlandı.

En çok ilgi uyandıran kahramanlardan biri, eski askeri polis Jack Reacher, The New York Times’ın çok satanlar listesinde yer alan yazar Lee Child’ın romanından beyaz perdeye geliyor. 21 Aralık’ta ülkemizde vizyona girecek olan filmin başrolünde ise Tom Cruise yer alıyor.

Filmin konusu ise şöyle: Beş kişi usta bir nişancı tarafından sadece altı el ateş edilerek öldürülür ve tüm deliller gözaltındaki şüpheliyi göstermektedir. Sorgulamada şüphelinin söylediği tek bir şey vardır: “Jack Reacher’ı bulun!”. Böylelikle gerçeği bulmak adına Jack Reacher’ı, şiddet konusunda yetenekli ve saklayacak bir sırrı olan beklenmedik bir düşmanla karşı karşıya getiren sıra dışı bir kovalamaca başlar.

Jack Reacher’da Cruise’a Rosamund Pike, Richard Jenkins, Werner Herzog, David Oyelowo ve Robert Duvall gibi isimler eşlik ediyor.

Tom Cruise Aksiyon Ustası

Bu adam 48 yaşında ama neler yapıyor biz anlamıyoruz. Normalde Türk sinemasında olsa 60 yaşında bile oynarlar fakat aksiyon sahnesinde oynayan çok azdır. Aksiyon filmlerinin en çok kazanan oyuncularından birisi olan ve halen işini seven ve yapmaktan onur duyan bir sanatçı yine aksiyon film çekimlerine başladı bile. Kendisini bu yaşında halen aksiyon filmi oynadığı ve sinema dünyası için savaştığını görmek çok güzel.

 
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google