uzay filmleri izle, seyret ve fragmanı

Jupiter Yükseliyor

Film Orjinal Adı: Jupiter Ascending
SinemaTürü: Aksiyon | Bilim Kurgu
Filmin Adı: Jupiter Yükseliyor
Yönetmen: Andy Wachowski
Görüntü Yönetmeni: Andy Wachowski
Senaryo: Andy Wachowski
Sanatçıları: Mila Kunis, Channing Tatum, Eddie Redmayne
Yapım Yılı: 2014 | ABD
Film izleme süresi: 2 Saat
Film Tarihi: 06 Şubat 2015

Öyle bir evren düşünün ki insanoğlu besin zincirinin en alt basamağını oluşturuyor. Hizmetçilik yapan sıradan genç bir kadın ise büyük bir suikastın hedefinde. Zira evrenin tek hakimi olan ölümsüz Kraliçe, çıkartılan genetik haritalar göre bu genç kadının kendi hükümdarlığının sonunu getireceğini düşünüyor…

3D Uzay Kuvvetleri 2911 Fragmanı

Türkiye’nin ilk üç boyutlu (Real D) animasyon filmi olma parolasıyla yola çıkan film, sızan bilgilere göre kaos ortamındaki evreni kurtarmak için göreve çıkan Türk yapımı bir uzay aracını ve maceralarını işleyecek. Yapımcı firma Animaj’ın verdiği bilgiye göre ise yönetmen koltuğunda Şahin Derun yer alacak.

Fragmanı için Tıklayınız…

Stars Wars 7 Vizyon Tarihi Ne Zaman?

Merakla beklenen bu film uzun zamandır tüm sinema sitelerinde ve sosyal medyada konuşuluyordu ve Disney tarafından yeniden beyazpereye dönmeye hazırlanan ‘Star War’s filminin vizyon tarihi ertelendi. J.J. Abrams’ın yöneteceği yeni serinin bir türlü çekimlerine başlanamazken yapımcı şirketten erteleme haberi geldi.

Serinin yedinci bölümünün 18 Aralık 2015’te vizyona gireceği açıklandı. Çekimlerin ise 2014 baharında başlaması bekleniyor. Abrams, merakla beklenen yeni bölümü daha önce ‘The Empire Strikes Back’ ve ‘The Return of Jedi’ bölümlerini kaleme alan Lawrence Kasden ile birlikte yazıyor. Disney, daha önce filmin 2015 yazında vizyona gireceğini açıklamıştı.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google