Vin Diesel izle, seyret ve fragmanı

The Last Witch Hunter Film Fragmanı

Ünlü oyuncu Vin Diesel‘i hepimiz tanıyoruzdur. En çok da Hızlı ve Öfkeli serisinden tanırız onu. Bir çok aksiyon filminde yer alan Vin Diesel şimdi bizlere muhteşem başka bir film daha sunuyor. Hemen alt tarafta bu filmin fragmanını izleyebilirsiniz. Film çıkış tarihi 21 ekim iken ülkemize gelmesi 23 ekim tarihini bulacak. Sizin yerinizde olsam kendimi bu maceraya kesinlikle hazırlardım.

Fragmanı için Tıklayınız…

The Last Witch Hunter Filmi Yeni Posteri

Hızlı ve Öfkeli filmleri dışında fazla etrafta göremediğimiz Vin Diesel‘in geçtiğimiz günlerde The Last Witch Hunter adlı bir filmde yer alacağını duyduk. Uzun zamandır Başka filmde göremediğimiz çok efsanevi oyuncu Vin Diesel hepimizi çok mutlu etti.

Ayrıca 23 Ekim 2015‘te çıkacağını düşündüğümüz bu film. Şimdiden bir çok kişinin gözdesi olmayı başardı. Hemen alt tarafta The Last Witch Hunter filminin yepyeni bir posterini bulabilirsiniz.

Açlık Oyunlarından Yepyeni Bir Afiş Daha!

The Last Witch Hunter Filmi Yeni Posteri

Vin Diesel’den Yeni Film Haberi

Merhaba hepinizin de bildiği gibi en ünlü oyunculardan biri olan ve ismini dünyaca duyuran Vin Diesel bugün yepyeni bir haberle karşımızda. Son zamanlarda Hızlı Ve Öfkeli’ye ağırlık veren ünlü oyuncu Vin Diesel şimdi yepyeni bir film haberiyle bizlerle Vin Diesel daha önceki filmi olan The Last Witch Hunter filminin devamını getireceğini söyleyerek bizleri şimdiden heyecanla bekletiyor. Daha önceki filmi de çok muhteşem ve aksiyon dolu olan bu filmi şimdi herkes merakla bekliyor.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google