vizyona girenler izle, seyret ve fragmanı

İntikam Filmi Artık Vizyonda!

Danimarkanın en iyi yönetmenlerinden biri olan Kristian Levring’in hazırladığı bu muhteşem film sonunda vizyona girdi. Ve şimdiden bir çok bilet satan İntikam adlı film herkesin çok konuştuğu filmlerin arasına girmeyi ve bir çok olumlu eleştiriyi şimdiden kazanmayı başardı. Hemen aşağıda filmin fragmanını bulabilirsiniz. Film ve ya fragman hakkındaki yorumlarınızı hemen alt taraftaki yorum kısmına yapmayı unutmayın.

Fragmanı için Tıklayınız…

17 Ocak 2015 Vizyondaki Filmler

Bu hafta; Mazlum Kuzey, Hacker (Blackhat), Leviathan, Whiplash, 6 Süper Kahraman (Big Hero 6), Fatih’in Fedaisi Kara Murat, İntikam, Peşinde (Ablations) ve Çılgın Dersane 4: Ada filmleri vizyona girdi. Bu hafta vizyona giren filmler içinde sizlere bir kaç tanesini özetlemek istedik. Siz değerli okurlarımızın da vizyon filmler ile ilgili görüşlerini merakla bekliyoruz değerli okurlarımız.

Çılgın Dersane 4: Ada

Çılgın ekip bir kez daha beyazperdede. 2007 yılında çekilen ilk filmden sonra, sinemaseverlerden aldığı tam notla bir seri haline dönüşen Çılgın Dersane filmlerine bir yenisi daha eklendi. Ekip bu defa Çılgın Dersane 4: Ada’yla karşımıza çıkıyor. Önceki 3 filmde, oyunculuk dünyasına yeni yetenekler kazandıran seri, Antalya’da çekilen son filminde de yeni yıldızlar yaratıyor.

Fatih’in Fedaisi: Kara Murat

Kara Murat, yağız, güçlü ve genç bir akıncı beyidir. Osmanlı ve Bizans İmparatorlukları arasında Sırbistan’da geçen savaşta tek başına savaşın gidişatını değiştirebilecek bir savaşçıdır. Akıncılarla beraber Osmanlı sınırlarını koruyarak Bizans’ın dikkatini çeker. Savaşta yaptıklarıyla ne kadar korkusuz olduğunu gösteren Kara Murat, bundan sonra ailesini, halkını ve Osmanlı İmparatorluğu’nu korumak için elinden geleni yapacaktır.

6 Süper Kahraman

6 süper kahraman, robot dahisi Hiro Hamada, kardeşi Tadashi, arkadaşları GoGo Tamaga, düzenli Wasabi No-Ginger, kimya dehası Honey Lemon ve fanatik Fred’den oluşuyor. Film, bir komplonun içine düşünce en yakın arkadaşı Baymax isimli bir robotun yardımını istemek zorunda kalan robot dahisi Hiro Hamada’yı ve bir grup yüksek teknolojili kahramanının bu gizemi nasıl çözdüğünü anlatıyor.

28 Kasım 2014 Vizyona Giren Filmler

Bu hafta beklenen filmlerden birtanesi daha girdi. Vizyona giren filmlerin hepsi izlenesi filmler ama Murat Boz’un başröllerini paylaştığı, Hadi İnşallah filmi dileriz ki büyük ilgi görür. Fragman ve görselleri sosyal medyada fazlasıyla paylaşıldığı gibi bir çok kesim tarafından takip ediliyordu. Bizleri takip ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hadi İnşallah

PuCCa, hayatının 4 yılını Ankara’da geçirir. Daha sonra sevgilisinden ayrılarak izmir’e ailesinin yanına döner. Ayrılık onun için çok zorlu geçer. Kendini eve kapatır. Ancak ailesinin ısrarı ile tekrar hayata dönmeye çalışır.

Madagaskar Penguenleri

Madagaskar serisinin sevilen Penguenleri Skipper, Kowalski, Rico ve Private’in casusluk macerasına odaklanacağımız filmin orijinal seslendirme kadrosunda Benedict Cumberbatch, Eric Darnell, John Malkovich ve Simon J. Smith yer alıyor.

Ölüm Alfabesi

Çocukluk arkadaşı Debbie’nin ani ölümünden sonra Laine, Debbie’nin erkek arkadaşı Pete ile birlikte Debbie’nin odasında antika bir Ölüm Alfabesi tahtası keşfeder ve en yakın dostuna hoşçakal demek için onu kullanmaya çalışır.

14 Kasım 2013 Vizyondaki Filmler

Bu hafta çok güzel filmler vizyona girdi ve ağırlıklı olarak Dram Filmleri girdi desek yalan olmaz değerli sinemadevri.com okurları. Bizim bu haftaki favori filmimiz Su ve Ateş filmi olduğunu söylemek ve sizlerinde favori filmlerini öğrenmek istiyoruz değerli okurlarımız. Sizlerinde filmler hakkındaki görüş ve önerilerinizi bekliyoruz..

Sevgi Taşı

Farklılıklarla bezenmiş bir toplumun birlikte yaşayıp, aşkı, sevgiyi birlikte nasıl daha güçlü kılabileceğini anlatmaya çalışan bir film. Binlerce yıl öncesinden günümüze bir kent: Diyarbakır. Romalılardan İran Safevi Devletine kadar bir çok ırktan, dinden halklar kente egemen oldular ama bu kentte binlerce yıl değişmeyen, dünyada kurulan birçok yeni ülkeye örnek olan bir şey vardı: Birlikte yaşamak.

Su Ve Ateş

Bir aşk ve bir şehir, bir erkeği ne kadar değiştirir? Kaderinden kaçarken aşka tutulan bir adamın hikâyesini konu alan filmde, tutkulu bir aşkın alt üst ettiği hayatlar ve bu hayatların nasıl dağıldığı anlatılıyor. 8 yıl süresince İngiltere – Türkiye hattında gelişen tutkulu bir aşkın hikâyesi ile birlikte, Türkiye’nin feodal yapısı da farklı bir bakış açısıyla işleniyor.

Sona Doğru

Navigasyon aletleri ve telsiz ekipmanı bozulan adam bilmeden şiddetli bir fırtınaya doğru yol almaktadır. Teknesinin zarar gören bölümünü tamir etmekte her ne kadar başarılı olsa da yaşına rağmen edindiği denizcilik bilgisi ve gücü onu fırtınadan kurtarmaya yetecek midir?

Hayatboyu

İlk filmi ile Köprüdekiler ile ses getiren genç yönetmen Aslı Özge’nin ikinci uzun metrajlı işi olan Hayatboyu Berlin Film Festivali’ne kabul edildi. Film, evlilikleri içerisinde yaşadıkları sorunlara rağmen birbirlerinden kopamayan bir çifti beyazperdeye taşıyor.

11 Ekim 2013 Vizyona Giren Filmler #vizyonagirenler

Bu hafta vizyona birinden güzel filmler giriyor ve sizleride bayram öncesi sinemalara bekliyoruz değerli sinemadevri.com okurları. Dram, komedi ve savaş filmleri olmak üzere bir çok kategoride vizyona giren filmlerin arasında bizim favori filmimiz İki Kafadar Chınese Connectıon filmi olduğunu söylesek yeridir.. Sizlerin favori filmleri hangisi? Sizlerinde önerilerini aldıktan hemen sonra tüm sinema izleyicilerine iyi seyirler..

Hayalet

Bu görev üzerindeyken dolandırıcı bir KGB grubu geminin nükleer füzenin kontrolünü ele geçirir. İnsanlığın kaderi kaptanın ellerindedir. Bu görev için özellikle seçildiğini fark eder ama başaramayacağını düşünmektedir. Phantom imkansız seçimlerle karşı karşıya kalan sıra dışı adamların hikayesini anlatan bir filmdir.

Yerçekimi

Dr. Ryan Stone zeki bir tıp mühendisidir ve emekliliğinden önce son görevine çıkan yetenekli ve deneyimli astronot Matt Kowalsky’nin yönetimindeki mekikte ilk uzay yolculuğuna çıkar. Herşey yolunda gibi görünürken rutin bir keşif yürüyüşü sırasında bir felaket yaşanır.

Kalbim Sende

Jon Martello hayatındaki her şeyi nesneleştirmektedir: dairesini, arabasını, ailesini, kilisesini ve elbette kadınları. Arkadaşları her hafta sonu birini tavlamayı başardığı için ona Don Jon demektedir. Ama bilgisayarda izlediği porno filmlerle kadar hiçbir şey onu mutlu edememektedir.

İki Kafadar Chınese Connectıon

Altan (İlker Aksum) ve Şükrü (Gökçe Özyol), dünyanın en şanssız iki adamı…İki kafadar, Mahmutpaşa piyasasında çıraklıktan yetişmiş mahalle adamıdır. Yıllarca içindeçalıştıkları Mahmutpaşa piyasasından kurtulmak için bir sene önce piyasanın tefecisi Fadıl’dan (SinanEngin) 100.000 TL borç alıp şirket kurmuşlardır. Başından beri ucuz Çin malları ithal edipsatmaktadırlar.

Buraya Kadar

BURAYA KADAR / THIS IS THE END adlı komedi filminde, yaşanan son derece garip felaket olaylarıyla yıkılan Los Angeles kentinde, altı arkadaş bir evde mahsur kalırlar. Dışarıda dünya yıkılırken, kısıtlı erzak ve yükselen gerilim, içeride de sinirlerin gerilmesine ve arkadaşlıkların parçalanmasına neden olmaktadır.

Yedinci Oğul

John Gregory yedi oğlun yedinci oğludur. Yerli Casus yaşadığı yeri gece ortaya çıkan cadılardan, hayaletlerden ve canavarlardan korumaktadır. Ancak John artık genç değildir ve işini devam ettirecek bir çırak aramaktadır. Ancak yanına aldığı çırakların çoğu kalıcı olmayı başaramamıştır. Son umut genç bir çiftçinin oğlu olan Thomas Ward’dır.

6 Eylül 2013 Vizyondaki Filmler

Bu hafta Bir Hayalimiz Vardı, El Ele, Karayel Poyraz, Ölümsüz Aşk, Ölümsüz Polisler, Samsara, Şeytan Geçidi, Şimdiki Zaman, Son Moda Aşk filmleri vizyona girecek. Bu hafta vizyona giren filmlere aşağıdaki detaylardan ve film ayrıntılarından ulaşabilirsiniz fakat sizinde filmler ve detaylar için görüş ve önerilerinizi bekliyoruz değerli okurlarımız. Bu hafta sinema haftası olarak adlandıracağımız bir hafta olacak sevgili okurlarımız….

Bir Hayalimiz Vardı

İki yakın arkadaş olan Ginger ve Rosa, Soğuk Savaş ve cinsel devrimin etkilerinin hüküm sürdüğü 1960′lı yılların Londra’sında yaşamaktadır. İki genç kız aleni bir şekilde ailelerine baş kaldırmakta; başka türlü, heyecanlı bir hayata ulaşmanın hayallerini kurmaktadırlar.

Son Moda Aşk

“Moda dergisi editörü güzel ve hırslı Alice yakında genel yayın yönetmeni olmanın hayalini kurmaktadır ancak çok fazla rakibi vardır. Kariyeri yüzünden yıllarca aşk hayatını ihmal etmiştir. Bir gün uçakta bir öğrenci olan Bathazar ile tanışır.

El Ele

Şehre yeni gelen genç bir adam, Paris Operası’nın yönetmenine aşık olur ve ardından dans çerçevesinde gelişen bir aşk hikayesi başlar… Valérie Donzelli’nin yazıp yönettiği filmin başrollerini Valérie Lemercier, Jérémie Elkaïm ve Béatrice De Staël paylaşıyor…

Karayel Poyraz

Büyük metropol İstanbul’dan Karadeniz Bölgesi’ne yaşamaya ev yerleşmeye gelen gençler farklı hayat görüşlerine sahiptirler. Üniversite yıllarındaki kurdukları müzik grubu en büyük tutkularıdır ve müzik onları gitgide yakınlaştırır.

Şimdiki Zaman

Belgesel filmleriyle tanıdığımız Belmin Söylemez, Şimdiki Zaman’da kaybettiği umudunu tekrar bulmaya çalışan Mina’nın hikâyesini anlatıyor. Günümüz toplumundaki birçok genç gibi Mina da işsiz, yalnız ve mutsuzdur. Her yönden sorunlarla kuşatılmış durumdayken kararını verir: Amerika’da hayata sıfırdan başlayacaktır.

R.I.P.D. Ölümsüz Polisler

Jeff Bridges ve Ryan Reynolds bu 3D doğaüstü aksiyon macera filminde yaşayanları diğer tarafa huzur içinde geçmeyi reddeden ruhlardan korumak için “Huzur İçinde Yat Departmanı”na gönderilen iki polisi canlandırıyor.

23 Ağustos 2013 Vizyona Giren Filmler

Bu hafta vizyona 4 yeni film birden girdi değerli sinemadevri.com okurları. Haftanın filmi olarak gösterebileceğimiz animasyon filmi olan Uçaklar filmini izlemenizi şiddetle öneriyoruz. Bu sayfadan sizlerinde öneri ve size göre haftanın filmi hangisi değerli okurlarımız? İlerleyen günlerde bu filmlerin izlenen oranlarına görede resmi sonuçlarınıda yine bu sayfadan yayınlayacağız değerli okurlarımız.

Uçaklar

Disney’in aksiyon dolu 3D animasyon komedi macera filmi “Uçaklar Türkçe Fragmanı”, hava yarışçısı olarak mücadele etme hayalleri kuran kasaba uçağı Dusty’nin hikâyesini konu alıyor. Ancak Dusty tam olarak yarışmak üzere yapılmış bir uçak değildir ve yüksekten korkmaktadır.

Bu Aşk Fazla Sürmez

Nat ve Josh’un evliliğinde cicim ayları çabuk bitmiş, pembe bulutlar dağılmıştır. Evliliklerinde ilk yıl dolarken iyice gün yüzüne çıkan sorunlar, zaten pek uyumlu olmayan çifti birbirinden uzaklaştırır. Resmin içine bir de Josh’ın eski kız arkadaşı Chloe ve çekici bir iş adamı olan Guy’ın da girmesiyle her şey daha da karmaşık bir hal alır.

Büyükler 2

Arkadaşları ve onların çocuklarıyla birlikte olmak için ailesiyle birlikte memleketine taşınan Lenny (Adam Sandler); eskisiyle yenisiyle kabadayılar, çılgın otobüs şoförleri, ayyaş polisler ve partiye dalan kostümlü 400 kişi sayesinde deliliğin peşini bırakmadığını anlar.

Şeytan Tohumu

Eşinden yeni boşanan Clyde, küçük kızları Em’in bir ahşap kutu almasında endişe edecek bir şey görmez. Ancak ailenin başına tuhaf şeyler gelmeye başlar. Yahudi geleneklerinde sözü geçen Dibbuk Kutusu’nu açmışlardır. Kutunun içine hapsedilmiş bir cin, içine girdiği insanı yiyip bitirmek istemektedir.

24 Şubat Vizyondaki Filmler

Bu hafta iki film vizyona girdi. Bu hafta yerli bir film vizyona girmese de, geçen hafta Fetih 1453 fırtınası hız kesmeden devam ediyor. imdb‘den aldığı puan ile en iyi 50 film arasına giren bu güzel film uzun bir süre vizyonda kalacağa benziyor. www.sinemadevri.com olarak hak ettiğini ve gerçekten güzel bir sinema filmi olduğunu da söylemek isteriz. Bu hafta vizyona giren filmlere gelecek olursak, aşağıdan inceleyebileceğinizi ve filmler hakkında yorumlar yapmanızı da bekliyoruz.

Haftanın Filmleri

Vizyondaki Filmler

Sinema Salonları ve Film Seansları© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google