X-Men izle, seyret ve fragmanı

Gambit Filminde ki Kadın Oyuncu Kim?

Bugün sizlere Yeni vizyona girecek olan Gambit Filminde ki kadın oyuncu hakkında bir kaç bilgi vereceğim. Bildiğiniz gibi X-Men‘in en ilgi çekici oyuncularından biri olan Gambit rolu için hala kimin seçileceği bulunamadı.

Tam kesin olmasa bile X-Men‘de ki Gambit rolu için şimdilik düşünülen isimler Rebecca Ferguson, Lea Seydoux, Rupert Wyatt ve Abbey Lee. Bu isimleri hepiniz az çok duymuşsunuzdur zaten en ünlü kadın oyunculardan bir kaçı. Sizlerde hangi oyuncunun oynamasını istiyorsanız bizlere hemen alt tarafta ki yorum kısmından iletebilirsiniz.

X-Men: Days of Future Past

Film Orjinal Adı: X-Men: Days of Future Past
SinemaTürü: Aksiyon | Bilim Kurgu | Fantastik
Filmin Adı: X-Men: Days of Future Past
Yönetmen: Bryan Singer
Görüntü Yönetmeni: Bryan Singer
Senaryo: John Byrne
Sanatçıları: Jennifer Lawrence , Nicholas Hoult, Hugh Jackman
Yapım Yılı: 2014 | ABD
Film izleme süresi: 2 Saat
Film Tarihi: 23 Mayıs 2014

The Days of Future Past, başını Magneto’nun çektiği Kötü Mutantlar Kardeşliği’nin önemli bir senatörü öldürmesinden sonra Mutantların Sentineller tarafından avlandığı alternatif bir gelecekte geçecek. Yapımcı Singer, projenin önceki X-Men filmlerini de kapsayacağını ve bu evreni genişletmek istediklerini de sözlerine ekledi.

X-Men SENTINEL Robotu

X-Men dünyasında bir birinden korulacak robotlar var ama gerçeke uyarlanacağı düşünülünce içinden çıkılamaz bir hal alabiliyor.. : ) Ve Sentinel’ler artık gerçek. X-Men Days of Future Past filminin ünlü yönetmeni Bryan Singer, Sentinel robotuyla çekilmiş bir fotoğrafını twitter hesabı üzerinden paylaştı ve tüm takipçilerinin beğenisine sundu.

X-Men SENTINEL Robotu

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google