yaz filmleri izle, seyret ve fragmanı

Kumun Tadı

Film Orjinal Adı: Kumun Tadı
SinemaTürü: Dram
Filmin Adı: Kumun Tadı
Yönetmen: Melisa Önel
Görüntü Yönetmeni: Melisa Önel
Senaryo: Feride Çiçekoğlu
Sanatçıları: Mira Furlan, Timuçin Esen, Rıfat Sungar
Yapım Yılı: 2014
Film izleme süresi: 89 dakika
Film Tarihi: 21 Kasım 2014

İnsan kaçakçılığı yapan kömür tüccarı Ali hesabına çalışan Hamit, kamyonetiyle kömür götürürken dönüşte kaçak göçmenler getirmektedir. Hamit’in tek tesellisi, yurtdışından bir araştırma projesi için gelmiş, botanik bilimci Denise’dir. Hamit ve Denise, geceleri denizin kenarında gizlice buluşurlar. Yeni bir grup mültecinin kasabaya gelişi ve mahsur kalmasıyla gerilim artarken ikilinin ilişkileri de kırılmaya başlar.

27 Haziran 2014 Vizyondaki Filmler #sinemlar

Eskiden beri takip ettiğimiz filmler bu hafta vizyona girdi ve bizlerde hemen vizyon filmlerini yayınlamak istedik değerli okurlarımız. Sizlerinde bildiği gibi vizyon filmleri her daim sinemadevri.com’dan takip edilir ve yorumlanır. Filmler hakkındaki görüş ve önerilerinizi bekliyoruz değerli okurlarımız. Sizlerde aşağıdaki filmleri yorumlayarak filmler hakkındaki görüş ve önerilerizi sayfamızda bildirebilirsiniz.

Hayatımın En Kötü Gecesi

Los Angeles’ta yaşayan ve sıradan bir haber spikeri olan Megan, nişanlısının kendisini terk etmesi ve beklediği terfi haberinin gelmemesi sonrasında tam anlamıyla yıkımı uğrar. Arkadaşları kafasını dağıtabilmesi için çılgın bir parti organize ederler ve gece başlar.

Aynı Yıldızın Altında

Hazel ve Gus tam ergenlik dönemini yaşayan zeki ama huysuz, uyumsuz, geleneksele burun kıvrıan gençlerdir. Kanserli hastalar için oluşturulan bir destek grubunda tanışan gençlerin aşkına eşlik edenlerse Hazel’ın oksijen tüpü ve Gus’ın protez bacağıdır…

Transformers: Kayıp Çağ

Transformers: Dark of the Moon’un sonunda yaşananların ardından insanoğlu parçalarını toplarken, Autobotlar ve Decepticonlar gezegenden silinmişlerdir. Ancak güçlü ve başarılı iş adamlarından ve bilim adamlarından oluşan bir grup geçmişte yaşanan Transformers istilalarından bir şeyler öğrenmek isterler ve teknolojiyi kontrol edebileceklerinin ötesine taşırlar.

20 Haziran 2014 Vizyondaki Filmler #sinemadevri

Haziran filmleri ile vizyon bir başka güzel olmaya hazırlanıyor arkadaşlar.. Bizler bu hafta vizyona giren filmleri sizlere yazarken bu hafta fark ettik ki diğer haftalardan daha az film vizyona girdi ve diğer filmlere taş çıkartacak filmler vizyona girdiğinide söylemek isteriz. Sizlerin vizyon filmleri ile alakalı görüş ve önerilerinizi bekliyor.. iyi seyirler diliyoruz değerli sinemadevri.com okurları..

Geçmişin İzleri

2. Dünya savaşı esnasında ölüm demir yolunun (Dead Railway) kurbanlarından biri olan bir adamın , kendisine işkence yapanları bulmak için çıktığı yol öyküsünü konu alan film Eric Lomax’ın gerçek yaşam öyküsünü anlattığı otobiyografik bir roman olan kitabından esinlenerek beyazperdeye uyarlanmış . Nicole Kidman, Stellan Skarsgård ve Colin Firth’ün başrollerini oynadığı filmin yönetmenliğini Jonathan Teplitzky üstleniyor.

Tom Çiftlikte

Genç bir reklam ajansı çalışanı olan Tom, bir cenaze töreni için şehir dışında bir yolculuğa çıkar. Ölen kişi Tom’un sevgilisi olan Guillame adında bir gençtir, ama Guillame’nin ailesinin ilişkilerinden haberi yoktur. Fakat erkek kardeşi Francis’te bir gariplik vardır, sanki Tom ve Guillame’nin ilişkilerinden haberdardır.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin 2

İlki ülkemizde 23 Nisan 2010′da gösterime giren çocuk filminin devam serisi dört yıl sonra yeniden küçük seyircilerle buluşacak. Tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de çok sevilen Hiccup ve ejderhasının macera dolu öyküsünün devam filminde yine birbirinden keyifler karakterler yer alacak.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google