yeni afişler izle, seyret ve fragmanı

Açlık Oyunları Filminin Yeni Afişi / Posteri

20 Kasım 2015 tarihinde vizyona girecek olan bu güzel film için her geçen gün sosyal medyada yazılıyor ve güzel paylaşımlar yapılmaya devam ediliyor. Sizlerinde bildiği gibi film ile ilgili uzun yıllardır fragmanlar, görseller paylaşıldı ve son düzlüğe girildiği bu günlerde bu afiş üzerinden yorumlarınızı da bekliyoruz…

Açlık Oyunları Filminin Yeni Afişi / Posteri

Yıldızlararası Filminin Yeni Afişi

Beklenen filmin geçtiğimiz haftalarda afişi çıkmıştı fakat yep yeni bir afiş ile tekrar siz değerli okurlarımızın beğenisine çıktı diyebiliriz. Sizlerde bu afiş ile alakalı olarak yorumlarınızı ve görüşlerinizi hem bu sayfadan hemde sosyal medyadan yaparak hem filme hemde bizlere yardımcı olabilirsiniz değerli okurlarımız. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 Yıldızlararası Filminin Yeni Afişi

Muhteşem ve Kudretli Oz Fragmanı ve Afişi

Yeni afiş ve fragman geldiğine göre sitemizden inceleyebileceğinizi bir önceki yazılarımızda söylemiştik değerli sinemadevri.com okurları. Biz ekip olarak afişi çok beğendiğimizi ama fragmanı da çok iyi bulduğumuzu belirtmek isteriz. Sizlerin görüşleri nelerdir? Tüm görüş ve önerilerinizi afişi ve fragmanı inceledikten sonra yapmanızı rica ediyoruz.© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google