yeni film izle, seyret ve fragmanı

Halka’nın Yeni Filmi Ne Zaman Çıkıyor

Bildiğiniz üzere korku filmlerinin efsanesi olan ve zamanında çok korktuğumuz film olan Halka‘yı hepimiz hatırlıyoruzdur. Ve aldığımız habere göre Halka bir yeni film daha çıkarıcakmış. 2016 gibi vizyona girecek olan bu filmi hepimiz merakla ve heyecanla bekliyoruz.

Ertelenmesi sonucu 3 Kasım 2016 gibi vizyonda olacak Halka filmi hakkında ki yorumlar ve eleştiriler şimdiden çok iyi bir şekilde gidiyor. Sinemalara girdikten sonra sizin yerinizde olsam bu efsane halka filmini kaçırmamanızı tavsiye ederim.

Aşkın Ritmi Fragman İzle

Biliyorsunuz ki bir çok kişi Aşk/Romantik tarzı filmleri diğer filmlere kıyasla daha çok tercih ederler. Bugün siz Aşk/Romantik Tarzı film sevenler için yepyeni bir film haberi sunacağım. Yakında vizyona girmiş olan Aşkın Ritmi adlı İngiliz filmini duymuşsunuzdur belki. Bu film hakkında söyleyebilceğim tek şey var. Kesinlikle bu filmi kaçırmayın, pişman olursunuz. Eğer isterseniz hemen alt taraftan bu vizyondaki filmin fragmanını izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

Fragmanı için Tıklayınız…

Pixels Film Fragmanı İzle

Arkadaşlar daha önce bahsetmiştik, belki hatırlarsınız yepyeni ve diğerlerinden çok farkli bir film sonunda vizyona girdi. Hepimizin bildiği gibi en efsane oyunlardan biri olan hatta yıllarca hiç bıkılmadan usanılmadan oynanmış bir oyundur Pacman. İşte bu ve vazgeçilmez 3 oyun hakkında ki filmi ise Geçtiğimiz gün vizyona girmiş bulunmakta. Filmin fragmanını hemen alt taraftaki fragmanı izle yazımıza tıklayarak izleyebilirsiniz sizlere tavsiyem kesinlikle bu filmi kaçırmamanız. Sizlere iyi seyirler.

Fragmanı için Tıklayınız…

Çağan Irmak’ın Yeni Filmi

Biliyorsunuz ki Türk televizyon dünyasında ki en iyi yönetmenlerden biri de şüphesiz Çağan Irmak‘tır. Şimdi ki haberim ise Çağan Irmak‘ın yeni bir filmi hakkında.

Nadide Hayat” isimli bu filmin çekimleri geçtiğimiz günlerde başlamasına rağmen şimdiden çok hızlı ilerlemekte ve bir çok kişinin gönlünü şimdiden kazanmakta. Bizlerde Çağan Irmak‘ın yepyeni filmini heyecan ve sabırsızlıkla bekliyoruz.

Ali Baba ve 7 Cüceler Röportajı

Biliyorsunuz ki Türkiye’nin en tanınmış isimlerinden ve en ünlü komedyenlerinden biri olan Cem Yılmaz bizlerle yeni çıkaracağı Ali Baba ve 7 Cüceler filmi hakkında olan röportajımızı kabul etti.

Hemen alt tarafta Cem Yılmaz‘la yeni filmi hakkında yaptığımız röportajı bulabilirsiniz. Bu yeni çıkacak olan film hakkında ki düşüncelerinizi ve fikirlerinizi hemen alt tarafta ki yorum kısmından bizlere bildirebilirsiniz.

Ali Baba ve 7 Cüceler Röportajı

The Last Witch Hunter Filmi Yeni Posteri

Hızlı ve Öfkeli filmleri dışında fazla etrafta göremediğimiz Vin Diesel‘in geçtiğimiz günlerde The Last Witch Hunter adlı bir filmde yer alacağını duyduk. Uzun zamandır Başka filmde göremediğimiz çok efsanevi oyuncu Vin Diesel hepimizi çok mutlu etti.

Ayrıca 23 Ekim 2015‘te çıkacağını düşündüğümüz bu film. Şimdiden bir çok kişinin gözdesi olmayı başardı. Hemen alt tarafta The Last Witch Hunter filminin yepyeni bir posterini bulabilirsiniz.

Açlık Oyunlarından Yepyeni Bir Afiş Daha!

The Last Witch Hunter Filmi Yeni Posteri

London Has Fallen Fragman İzle

Sinema haberini duyunca bizleri meraktan çatlatan ve sabırsızlandıran çok efsane bir film geliyor şimdi karşımıza. London Has Fallen. Bu efsane filmin fragmanı herkesi heyecanlandırdı. Şimdiden bir çok yorum alan filmin oyuncu kadrosunda Morgan Freeman ve Gerard Butler yer almakta. Londra’nın çöküşünü anlatan bu filmin 2 Ekim 2015 tarihinde vizyona çıkması bekleniyor.

Fragmanı için Tıklayınız…

Secret in Their Eyes Fragman İzle

Uzun zamandır merakla beklediğimiz Secret in Their Eyes filminin fragmanı sonunda çıktı. dört gözle beklediğimiz bu filmin fragmanı bile bizleri derinden etkilemeye başarıyor. Polisiye ve aksiyon karışımı olan bu film hakkında 23 Ekim 2015 gibi vizyona girmeyi düşünülürken bizleri daha çok heyecan ve merak içinde bırakıyor.

Fragmanı için Tıklayınız…

Assasin’s Creed Filmi Yaklaşıyor!

Hepimizin bildiği gibi çok ünlü ve efsane video oyunlarından biri olan Assasin’s Creed, şimdi ise yepyeni bir film haberi ile karşımıza çıkıyor. Filmin konusunu özet olarak geçmek gerekirse,

Sıradan bir barmenlik işi yapan Desmond adında ki bir genç sebebini bilmediği bir şekilde çok büyük bir şirket tarafından kaçırılır. Ve üstün teknolojili bir makineye bağlanmasını isterler. Bu makine sayesinde Desmond’ın pek çoğu suikastçı olan atalarının anılarına ve hafızlarına erişim imkanı bulacaklardır. 23 aralık 2016‘da çıkması beklenen bu filmi hepimiz merakla ve heyecanla bekliyoruz.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google