yeni fragman izle, seyret ve fragmanı

Batman v Superman: Dawn of Justice Fragman İzle

Hepiniz Superman ve Batman ikilisini tanıyoruzdur. İkisi de en ünlü olan süper kahramanlardan nasıl olsa. Yeni filmiyle gündemi sarsan DC, Marvel‘i tozu dumana katıyor. Hepimiz duymuşuzdur artık bu filmi Batman v Superman söylemesi bile heyecanlandırırken bu ikilinin savaşacağını bir düşünsenize. Filmin ilk fragmanının çıkmasıyla daha da bir heyecan yaratan bu filmin fragmanını hemen alt tarafta ki fragmanı izle butonuna basarak izleyebilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Kutupta Macera Film Fragmanı İzle

Bu yazın en çok beklenen ve yine çok adını duyuran başka bir film ile karşınızdayız. Uzun zamandır beklenilen bu filmin fragmanı sonunda çıktı! Kutupta macera filmi için uzun süren beklememizin sonucu olarak bize alt tarafta görmüş olduğunuz fragmanı veriyor. Filmin konusu 3 meraklı çocuğun babalarının işini merak etmesi yüzünden kutuplarda yardıma ihtiyacı olan bir adama yardım etmek için gizlice babalarının helikopterin arkasına binmeleri ve orada unutulmaları sonucu çocukların nasıl hayatta kalacaklarından bahsediyor.

Fragmanı için Tıklayınız…

Paranormal Activity 5 Türkçe Altyazılı Fragman

Merhaba arkadaşlar bugün size yepyeni ve efsane bir film ile yeniden karşınızdayız Korku/Gerilim severler için çok iyi bi haberim var. Biliyorsunuz ki bir aralar herkesin konuştuğunu Amerika’da ki 1 numaralı korku filmi olan Paranormal Activity filminin şimdi 5.si çıkıyor bizimde merakla ve heyecanla beklediğimiz bu muhteşem filmin Türkçe alt yazılı fragmanını hemen alt tarafta bulabilirsiniz. bu film hakkındaki yorumlarınızı da yine hemen alt taraftaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Karlar Ülkesi: Kutlama Filminin Yeni Fragmanı

Karlar ülkesini bizlerde emin olun siz değerli sinemadevri.com okurları gibi çok merak ediyoruz. Fragmanını duyar duymaz izledikten hemen sonra siz değerli sinema severler ile paylaşmak istedik. Karlar Ülkesi: Kutlama Filmi ile ilgili fragmana hemen sekmelerimizden ulaşabilirsiniz ama sizlerin de bu güzel eğlenceli filmi ile ilgili görüş, önerilerinizi bekliyoruz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ediyoruz.

Fragmanı için Tıklayınız…

Insurgent Filminin Yeni Fragmanı

Farklı fraksiyonlara bölünen hiyerarşik yapının yıkılmaya başladığının sinyallerini veren Uyumsuz filminin ardından; serinin bu yeni halkasında düzenin yavaş yavaş çözülme sürecini izleyeceğiz. Serinin bu yeni halkasında mücadeleye kaldığı yerden devam eden Tris; bu çözülmeyi hızlandıran devrimci bir figür olarak karşımıza çıkacak.

Fragmanı için Tıklayınız…

Steve Jobs’un Film Fragmanı

Apple şirketinin kurucusu Steve Jobs’ın, hayatını konu ı-alan jOBS filminin yeni fragmanı yayımlandı. Başrolünde Ashton Kutcher’ın yer aldığı film, 16 Ağustos’ta vizyona girecek.

Job’un 1971 – 2001 yıllarındaki dönemini konu alacak olan filmde Ashton Kuthcer’la birlikte Jos Gad de Apple kurucu ortağı Steve Wozniak’ı canlandıracak. Filmin senaryosunu Matthew Whiteley yazarken, yönetmenliğini Joshua Michael Stern yapmıştır.

Filmin oyuncu kadrosunda Ashton Kutcher ve Jos Gad’in yanısıra Dermot Mulroney, Lukas Haas, J.K Simmons ve Matthew Modine yer almaktadır.

© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google