Haftanın En Popüler Top 5 Oyuncu Listesi

Merhabalar bugün sizlere haftanın en iyi ve en popüler oyuncularının Top 5 listesini hazırladık siz değerli okuyucularımızın bu liste hakkında düşündüklerini ve yorumlarını bekliyoruz.

5-Jason Statham: Biliyorsunuz ki en efsane isimlerden biri olan, bir çok aksiyon ve macera filminde yer alan Jason Statham bugün top 5 listemizin 5. sırasında yer almakta..
jason-statham
4-Ahu Yağtu: Paramparça dizisinin efsane oyuncularından biri olan ve yaz gelmesine rağmen tam hızla devam eden Paramparça dizisinin ünlü oyuncusu Ahu Yağtu bugün top 5 listemizin 4.sırasında yer almakta.
ahu-yagtu
3.Furkan Kızılay: Hannas: Karanlıkta Saklanan filminin genç oyuncusu Furkan Kızılay bugün top 5 listemizin 3.sırasında yer alıyor.
furkan-kizilay
2.Johnny Depp: Bir kaç gün önce 52. yaşını kutlayan ünlü oyuncu Johnny Depp yaşıtlarına rağmen bir çok kişiden daha iyi oyunculuk yapmakta ve top 5 listemizin 2. sırasına yerleşmeyi haketmektedir.
johnny-depp
1.Hazal Şenel: Bu hafta vizyona giren Hannas: Karanlıkta Saklanan filminin genç ve muhteşem başrol oyuncusu Hazal Şenel ise hazırlamış olduğumuz top 5 listesinde 1.sıraya geçmeyi hak ediyor.
hazal-senel

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Sinema Haberleri - 15 Haziran 2015 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Haftanın En Popüler Top 5 Oyuncu Listesi
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google