Arama Sonuçları

Ben Reed Fish

Film bilgileri

Film ‘in Adı: Ben Reed Fish
Tür: Dram / Komedi / Romantik
Yönetmen: Zackary Adler
Oyuncular: Jay Baruchel, DJ Qualls, Alexis Bledel, Shiri Appleby, Katey Sagal, Schuyler Fisk, Victor Rasuk
Yapım: 2006, ABD
Film Süresi: 1 saat, 37 dk.


Film özeti
Kırsal bir kasabada geçen filmde hikaye yerel bir radyo işleten ve Beledel\’e aşık olan Fish\’in (Baruchel) etrafında geçmektedir.Reed Fish\’in hayatı evleneceği gün yaklaşırken lise aşkının Mud Meadows\’a dönmesiyle karışır.


Film görüntüleri ve Film fragmanı

Ben Reed Fish
Ekleyen: Sinemadevri
Kategori: Romantik
Eklenme Tarihi: 23 Ekim 2008
Yorum: Yorum Yok

Victor Rasuk

Sanatçı bilgileri

Adı / Soyadı: Victor Rasuk
Ülkesi: ABD
Doğum Tarihi: 15-01-1984
Mesleği:
Videoları: Victor Rasuk Videoları

Filmografi

Life Is Hot in Cracktown
Stop Loss
Adrift in Manhattan
Bonneville
Ben Reed Fish

Biyografi

Life Is Hot in Cracktown

Stop Loss

Adrift in Manhattan

Bonneville

Ben Reed Fish

Victor Rasuk
Ekleyen: Sinemadevri
Kategori: Genel
Eklenme Tarihi: 25 Aralık 2009
Yorum: Yorum Yok

Katey Sagal

Sanatçı bilgileri

Adı / Soyadı: Katey Sagal
Ülkesi: ABD
Doğum Tarihi: 19-01-1954
Mesleği:
Videoları: Katey Sagal Videoları

Filmografi

Futurama: Into the Wild Green Yonder
Futurama: The Beast With A Billion Backs
Futurama: Bender’s Big Score!
Ben Reed Fish
Smart House

Biyografi

Futurama: Into the Wild Green Yonder

Futurama: The Beast With A Billion Backs

Futurama: Bender’s Big Score!

Ben Reed Fish

Smart House

Katey Sagal
Ekleyen: Sinemadevri
Kategori: Sanatçılar
Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2009
Yorum: 1 Yorum

Shiri Appleby

Sanatçı bilgileri

Adı / Soyadı: Shiri Appleby
Ülkesi: ABD
Doğum Tarihi: 07-12-1978
Mesleği:
Videoları: Shiri Appleby Videoları

Filmografi

Charlie Wilson’ın Savaşı
Dehşet Odası
Ben Reed Fish
Seni Görüyorum
Ne Zaman Yeriz?

Biyografi

Charlie Wilson’ın Savaşı

Dehşet Odası

Ben Reed Fish

Seni Görüyorum

Ne Zaman Yeriz?

Shiri Appleby
Ekleyen: Sinemadevri
Kategori: Sanatçılar
Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2009
Yorum: Yorum Yok

Alexis Bledel

Alexis Bledel
Ekleyen: Sinemadevri
Kategori: Sanatçılar
Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2009
Yorum: Yorum Yok

DJ Qualls

Sanatçı bilgileri

Adı / Soyadı: DJ Qualls
Ülkesi: ABD
Doğum Tarihi: 12-06-1978
Mesleği:
Videoları: DJ Qualls Videoları

Filmografi

Familiar Strangers
Ben Reed Fish
Sahne Ateşi
Küçük Atina
Kor

Biyografi

Familiar Strangers

Ben Reed Fish

Sahne Ateşi

Küçük Atina

Kor

DJ Qualls
Ekleyen: Sinemadevri
Kategori: Sanatçılar
Eklenme Tarihi: 3 Mayıs 2009
Yorum: Yorum Yok

2011 BAFTA Ödülleri

En İyi Film Kategorisi
Kazanan:
THE KING’S SPEECH – Iain Canning, Emile Sherman, Gareth Unwin
Diğer Adaylar:
BLACK SWAN – Mike Medavoy, Brian Oliver, Scott Franklin
INCEPTION – Emma Thomas, Christopher Nolan
THE SOCIAL NETWORK – Scott Rudin, Dana Brunetti, Michael De Luca, Céan Chaffin
TRUE GRIT – Scott Rudin, Ethan Coen, Joel Coen

En İyi Erkek Oyuncu Kategorisi
Kazanan:
COLIN FIRTH – The King’s Speech
Diğer Adaylar:
JAVIER BARDEM – Biutiful
JEFF BRIDGES – True Grit
JESSE EISENBERG – The Social Network
JAMES FRANCO – 127 Hours

En İyi Kadın Oyuncu Kategorisi
Kazanan:
NATALIE PORTMAN – Black Swan
Diğer Adaylar:
ANNETTE BENING – The Kids Are All Right
JULIANNE MOORE – The Kids Are All Right
NOOMI RAPACE – The Girl with the Dragon Tattoo
HAILEE STEINFELD – True Grit

En İyi Yönetmen Kategorisi
Kazanan:
THE SOCIAL NETWORK – David Fincher
Diğer Adaylar:
127 HOURS – Danny Boyle
BLACK SWAN – Darren Aronofsky
INCEPTION – Christopher Nolan
THE KING’S SPEECH – Tom Hooper

En İyi Görüntü Yönetimi
Kazanan:
TRUE GRIT – Roger Deakins
Diğer Adaylar:
127 HOURS – Anthony Dod Mantle, Enrique Chediak
BLACK SWAN – Matthew Libatique
INCEPTION – Wally Pfister
THE KING’S SPEECH – Danny Cohen

En İyi Uyarlama Senaryo Kategorisi
Kazanan:
THE SOCIAL NETWORK – Aaron Sorkin
Diğer Adaylar:
127 HOURS – Danny Boyle, Simon Beaufoy
THE GIRL WITH THE DRAGON TATTOO – Rasmus Heisterberg, Nikolaj Arcel
TOY STORY 3 – Michael Arndt
TRUE GRIT – Joel Coen, Ethan Coen

Orange Rising Star Kategorisi
Kazanan:
TOM HARDY
Diğer Adaylar:
GEMMA ARTERTON
ANDREW GARFIELD
AARON JOHNSON
EMMA STONE

En İyi Animasyon Film Kategorisi
Kazanan:
TOY STORY 3 – Lee Unkrich
Diğer Adaylar:
DESPICABLE ME – Chris Renaud, Pierre Coffin
HOW TO TRAIN YOUR DRAGON – Chris Sanders, Dean DeBlois

En İyi Özgün Senaryo Kategorisi
Kazanan:
THE KING’S SPEECH – David Seidler
Diğer Adaylar:
BLACK SWAN – Mark Heyman, Andrés Heinz, John McLaughlin
THE FIGHTER – Scott Silver, Paul Tamasy, Eric Johnson
INCEPTION – Christopher Nolan
THE KIDS ARE ALL RIGHT – Lisa Cholodenko, Stuart Blumberg

En İyi İngiliz Filmi Kategorisi
Kazanan:
THE KING’S SPEECH – Tom Hooper, David Seidler, Iain Canning, Emile Sherman, Gareth Unwin
Diğer Adaylar:
127 HOURS – Danny Boyle, Simon Beaufoy, Christian Colson, John Smithson
ANOTHER YEAR – Mike Leigh, Georgina Lowe
FOUR LIONS – Chris Morris, Jesse Armstrong, Sam Bain, Mark Herbert, Derrin Schlesinger
MADE IN DAGENHAM – Nigel Cole, William Ivory, Elizabeth Karlsen, Stephen Woolley

En İyi Çıkış Yapan İngiliz Filmi Kategorisi
Kazanan:
FOUR LIONS – Director/Writer – Chris Morris
Diğer Adaylar:
THE ARBOR – Director, Producer – Clio Barnard, Tracy O’Riordan
EXIT THROUGH THE GIFT SHOP – Director, Producer – Banksy, Jaimie D’Cruz
MONSTERS – Director/Writer – Gareth Edwards
SKELETONS – Director/Writer – Nick Whitfield

En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu Kategorisi
Kazanan:
GEOFFREY RUSH – The King’s Speech
Diğer Adaylar:
CHRISTIAN BALE – The Fighter
ANDREW GARFIELD – The Social Network
PETE POSTLETHWAITE – The Town
MARK RUFFALO – The Kids Are All Right

En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu Kategorisi
Kazanan:
HELENA BONHAM CARTER – The King’s Speech
Diğer Adaylar:
AMY ADAMS – The Fighter
BARBARA HERSHEY – Black Swan
LESLEY MANVILLE – Another Year
MIRANDA RICHARDSON – Made in Dagenham

Yabancı Dilde En İyi Film Kategorisi
Kazanan:
THE GIRL WITH THE DRAGON TATTOO – Søren Stærmose, Niels Arden Oplev
Diğer Adaylar:
BIUTIFUL – Alejandro González Iñárritu, Jon Kilik, Fernando Bovaira
I AM LOVE – Luca Guadagnino, Francesco Melzi D’Eril, Marco Morabito, Massimiliano Violante
OF GODS AND MEN – Xavier Beauvois, Pascal Caucheteux, Etienne Comar
THE SECRET IN THEIR EYES – Mariela Besuievsky, Juan José Campanella

En İyi Kurgu Kategorisi
Kazanan:
THE SOCIAL NETWORK – Angus Wall, Kirk Baxter
Diğer Adaylar:
127 HOURS – Jon Harris
BLACK SWAN – Andrew Weisblum
INCEPTION – Lee Smith
THE KING’S SPEECH – Tariq Anwar

En İyi Özel Efekt Kategorisi
Kazanan:
INCEPTION – Chris Corbould, Paul Franklin, Andrew Lockley, Peter Bebb
Diğer Adaylar:
ALICE IN WONDERLAND – Ken Ralston, David Schaub, Sean Phillips, Carey Villegas
BLACK SWAN – Dan Schrecker, Henrik Fett, Michael Capton, William ‘Brad’ Kalinoski
HARRY POTTER AND THE DEATHLY HALLOWS PART 1 – Tim Burke, John Richardson, Nicolas Aithadi, Christian Manz
TOY STORY 3 – Guido Quaroni, Michael Fong, David Ryu

En İyi Kostüm Tasarımı Kategorisi
Kazanan:
ALICE IN WONDERLAND – Colleen Atwood
Diğer Adaylar:
BLACK SWAN – Amy Westcott
THE KING’S SPEECH – Jenny Beavan
MADE IN DAGENHAM – Louise Stjernsward
TRUE GRIT – Mary Zophres

En İyi Özgün Müzik Kategorisi
Kazanan:
THE KING’S SPEECH – Alexandre Desplat
Diğer Adaylar:
127 HOURS – AR Rahman
ALICE IN WONDERLAND – Danny Elfman
HOW TO TRAIN YOUR DRAGON – John Powell
INCEPTION – Hans Zimmer

En İyi Prodüksiyon Tasarımı Kategorisi
Kazanan:
INCEPTION – Guy Hendrix Dyas, Larry Dias, Doug Mowat
Diğer Adaylar:
ALICE IN WONDERLAND – Robert Stromberg, Karen O’Hara
BLACK SWAN – Thérèse DePrez, Tora Peterson
THE KING’S SPEECH – Eve Stewart, Judy Farr
TRUE GRIT – Jess Gonchor, Nancy Haigh

En İyi Makyaj Kategorisi
Kazanan:
ALICE IN WONDERLAND – Valli O’Reilly, Paul Gooch
Diğer Adaylar:
BLACK SWAN – Judy Chin, Geordie Sheffer
HARRY POTTER AND THE DEATHLY HALLOWS PART 1 – Amanda Knight, Lisa Tomblin, Nick Dudman
THE KING’S SPEECH – Frances Hannon
MADE IN DAGENHAM – Lizzie Yianni Georgiou

En İyi Ses Kategorisi
Kazanan:
INCEPTION – Richard King, Lora Hirschberg, Gary A Rizzo, Ed Novick
Diğer Adaylar:
127 HOURS – Glenn Freemantle, Ian Tapp, Richard Pryke, Steven C Laneri, Douglas Cameron
BLACK SWAN – Ken Ishii, Craig Henighan, Dominick Tavella
THE KING’S SPEECH – John Midgley, Lee Walpole, Paul Hamblin, Martin Jensen
TRUE GRIT – Skip Lievsay, Craig Berkey, Greg Orloff, Peter F Kurland, Douglas Axtell

En İyi Kısa Film Kategorisi
Kazanan:
UNTIL THE RIVER RUNS RED – Paul Wright, Poss Kondeatis
Diğer Adaylar:
CONNECT – Samuel Abrahams, Beau Gordon
LIN – Piers Thompson, Simon Hessel
RITE – Michael Pearce, Ross McKenzie, Paul Welsh
TURNING – Karni Arieli, Saul Freed, Alison Sterling, Kat Armour-Brown

En İyi Kısa Animasyon Kategorisi
Kazanan:
THE EAGLEMAN STAG – Michael Please
Diğer Adaylar:
MATTER FISHER – David Prosser
THURSDAY – Matthias Hoegg

2011 BAFTA Ödülleri
Ekleyen: Sinemadevri
Kategori: Sinema Haberleri
Eklenme Tarihi: 16 Şubat 2011
Yorum: Yorum Yok

Sakin Şehir

Film bilgileri

Film ‘in Adı: Sakin Şehir
Tür: Dram
Yönetmen: Aaron Katz
Görüntü Yönetmeni: Andrew Reed
Senaryo: Erin Fisher, Aaron Katz, Cris Lankenau
Oyuncular: Erin Fisher, Cris Lankenau, Sarah Hellman, Joe Swanberg, Tucker Stone
Yapım: 2007, ABD
Yapımcı: Ben Stambler, Brendan McFadden
Film Süresi: 1 saat, 18 dk.
Vizyon ‘a Giriş Tarihi: 1 Ağustos 2007


Film görüntüleri ve Film fragmanı

Sakin Şehir
Ekleyen: Sinemadevri
Kategori: Dram
Eklenme Tarihi: 4 Aralık 2008
Yorum: Yorum Yok
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google