İron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı

Çıktığı günden itibaren severek takip edilen iron Man filminin nihayet 3. bölümünün fragmanı yayınlandı. Daha önceden sizlerle paylaştığımız fragmanı sizler için bu sefer Türkçe dublajlı olarak yayınlamak istedik. Filmin fragmanından da anlaşılacağı üzere çok etkileyici bir film olacağı kesin. Film için eleştirmenler şimdiden kolları sıvamış durumda. Bir bilim kurgu klasiği haline gelen İron Man’in devam İron Man 3 bölümü Mayıs 2013’te vizyona girecek. Peki ya siz film için ne düşünüyorsunuz?

Iron Man 3, Tony Stark’ı gücü sınırsız olan bir düşmanla karşı karşıya getiriyor. Stark, özel hayatının düşmanı tarafından yok edildiğini anlayınca bu işin sorumlularını bulmak için yürekleri burkan bir arayışa soyunuyor. Bu yolculuk her anıyla onun cesaretini sınıyor. Köşeye sıkışan Stark’ın en yakınlarını korumak için tek şansı zekasına ve içgüdülerine güvenerek kendi yetenekleriyle hayatta kalmaktır. Bu yolda savaşırken Stark, kafasını uzun zamandır kurcalayan şu sorunun cevabını bulur: Adam mıdır kıyafeti kıyafet yapan yoksa kıyafet midir adamı adam yapan? Iron Man 3’ün başrollerini Robert Downey Jr., Gwyneth Paltrow, Don Cheadle, Guy Pearce, Rebecca Hall, Stephanie Szostak, James Badge Dale, Jon Favreau ve Ben Kingsley paylaşıyor.

Filmden Kareler

  İron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı   İron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı filmleri   İron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı izle   İron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı resim   İron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı afiş poster

Fragman

Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Fragmanlar - 7 Şubat 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - İron Man 3 Türkçe Dublaj Fragmanı
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google