Kötü Öğretmen

Film Orjinal Adı: XX
Sinema Tür: Gençlik, Komedi, Romantik
Filmin Adı: Bad Teacher
Yönetmen: Jake Kasdan
Görüntü Yönetmeni: Alar Kivilo
Senaryo: Gene Stupnitsky, Lee Eisenberg
Sanatçıları: Cameron Diaz, Justin Timberlake, Jason Segel, Kaitlyn Dever, Molly Shannon, Aja Bair, Lucy Punch, Eric Stonestreet, Jennifer Holloway, Katheryn Rodriguez, Shane Mcrae, Adrian Kali Turner, Jillian Armenante, Joey Luthman, John Michael Higgins, Matthew J. Evans, Alex Pulido, Andy Scott Harris, Angela Bales, Bruno Gioiello, Christina Gabrielle, Christopher Mason, Daniel Cohen, Daniel Castro, David Rickabaugh, Jacob Vonderhaar, Jadah Lynn Platt, Jerry Lambert, Johnn ıan Ray, Johnny Debeer, Kathryn Newton, Katie Marsh, Keith Middlebrook, Noah Munck, Paul Bates, Phyllis Smith, Rob Reinis, Shawna Reina, Stephen Mcgee, Victoria Strauss
Yapım Yılı: 2011 ~ ABD
Yapımcı: Jimmy Miller, Georgia Kacandes, Carey Dietrich
Film izleme süresi: 1 saat 32 dk
Sinema izleme Tarihi: 09 Eylül 2011 (Türkiye)

Elizabeth Halsey (Cameron Diaz) kırık not vermekle kalmayan bir öğretmendir. Aynı zamanda, ağzı bozuktur, gaddardır ve son derece münasebetsizdir. İçki içer, kafayı bulur. Bir an önce evlenip para kazanmak zorunda kalmamak ve orta okul öğretmenliğinden ayrılmak için sabırsızlanmaktadır. Nişanlısı tarafından terk edilince, zengin ve yakışıklı yedek öğretmenin (Justin Timberlake) kalbini kazanma planlarını hayata geçirir. Bu konuda aşırı derecede enerjik meslektaşı Amy?yle (Lucy Punch) rekabet etmek zorundadır ama kendini saygısız beden eğitimi öğretmeninin (Jason Segel) asılma girişimleriyle mücadele ederken bulur. Elizabeth?in akıl almaz dalavereleri ve bunların doğurduğu çılgın sonuçlar öğrencilerini olduğu kadar meslektaşlarını, hatta kendisini de hayrete düşürür.

Fragman

Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

1 Yorum var! Sen de yorum yazmak için hemen tıkla...
  1. Uğur AYDINLI 12/10/2011 tarihinde demişki;

    2011 yılının en güzel filmlerinden birine güzel fiziği ve oyunculuğuyla imza atan Cameron Diaz’ı kutluyorum. Böyle eğlenceli filmlerin daha çok yapılmasını istiyorum. Türk yapımcıların yabancı sanatçılarla iş birliği içerisinde çok kaliteli projeler üreteceklerine inanıyorum.

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Gençlik, Komedi, Romantik, Vizyondaki filmler - 9 Eylül 2011 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Kötü Öğretmen
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google