Muhteşem ve Kudretli Oz Fragmanı

Walt Disney Pictures’tan muhteşem bir film. Harika fantastik bir bilim kurgu yapımı olan bu film için harika efektler kullanıldı. Filmde sihirbaz olan Oscar bir yolculuğa çıkıyor. Yolculukta bir fırtına ile karşılaşan Oscar KEndini Oz adlı bir dünyada buluyor.

Küçük bir sirkte, büyücülük numaralarıyla hayatını kazanan ve biraz da ahlaksız olan Oscar Diggs, yaşadığı Kansas kentinin sıkıcılığından kurtulmak isterken kendisini eğlenceli Oz Ülkesi’nde buluverir. Bu yolculuk, onun için büyük bir şanstır ve turnayı gözünden vurmasına çok az kalmıştır. Ta ki Theodora, Evanora ve Glinda adlı üç cadı Oscar’ın Muhteşem Büyücü kimliğinden şüpheleninceye kadar. Oscar hiç hesapta yokken, Oz Ülkesi’nin sorunlarıyla da karşılaşır ve bu yeni insanların arasında kendi yeteneklerini de geliştirerek hem güçlü Oz Büyücüsü’ne dönüşür hem de eskisinden daha iyi bir insan olur.

Filmden Kareler

  Muhteşem ve Kudretli  Oz Fragmanı   Muhteşem ve Kudretli  Oz Fragmanı filmleri   Muhteşem ve Kudretli  Oz Fragmanı izle   Muhteşem ve Kudretli  Oz Fragmanı resim   Muhteşem ve Kudretli  Oz Fragmanı afiş poster

Fragman

Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Fragmanlar - 22 Ocak 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Muhteşem ve Kudretli Oz Fragmanı
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google