Mutluluk Fragmanı

Mutluluk adlı Alman yapımı bu film farklı ilerleyen bir aşk hikayesini anlatıyor. Mutluluk için her şeyi göze alan iki aşığın üzerine kurulmuş bir aşk filmi olan bu film için gişeler yine dolacak gibi gözüküyor. Harika bir senaryosu olan bu filmin en çekici özelliği ise kadın istismarının tam kararında anlatılmasıdır.

Savaş yüzünden göç etmek zorunda kalan Irina (Alba Rohrwacher) mecburen fahişelik yaparak hayatta kalır. Kalle (Vinzenz Kiefer) ise evsiz ve işsiz bir serseridir. Berlin’de tanışan ve birbirlerine aşık olan genç çift, yaşadıkları kötü koşulları geride bırakarak beraber bir yaşam kurmak isterler. Özellikle Irina geçmişini hatırlamak istemez. Bir apartman dairesi tutarak, yeteri kadar kazandıracak bir iş bulurlar. Tam mutlu bir yaşama doğru gittiklerine inanırken, bu toz pembe dünyaları beklenmedik bir olay nedeniyle allak bullak olacaktır. Ferdinand von Schirach’ın kitabından yönetmen Doris Dörrie tarafından senaryolaştırılan filmin başrollerinde ise Alba Rohrwacher ve Vinzenz Kiefer yer alıyor.

Filmden Kareler

  Mutluluk Fragmanı   Mutluluk Fragmanı filmleri   Mutluluk Fragmanı izle   Mutluluk Fragmanı resim   Mutluluk Fragmanı afiş poster

Fragman

Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Fragmanlar - 20 Ocak 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Mutluluk Fragmanı
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google