Sinema salonları ve film seansları

Sinemadevri ekibinden bir yenilik daha! Yeni geliştirmiş olduğumuz Sinema salon ve seanslar uygulamasını siz değerli ziyaretçilerimizin hizmetine sunmuş bulunmaktayız. Bu yenilikle beraber evinizden zahmetsizce istediğiniz zaman bulunduğunuz bölgedeki sinema salonları, seanslar ve filmleri rahatlıkla bulabileceksiniz. Yeni uygulamamızda film hakkında detaylı bilgiler oyuncular ve yönetmenleride sizler için listeledik.

Kısacası sinema salonları, seansları, film bilgileri hakkında bulabileceğiniz herşey bu yeni uygulamamızın içerisinde. Durmayın deneyin farkı göreceksiniz. Uygulamayı hem site üzerinden hemde Sinemadevri.com Facebook sayasındanda kullanmanız mümkündür. Şimdiden tüm ziyaretçilerimize iyi seyirler diliyoruz…

Nasıl çalışır ?
Uygulamanın kullanımı çok basittir. Uygulamayı açtıktan sonra yaşadığımız şehri seçip devam ediyoruz. Şehir seçildikten sonra bilgi almak istediğimiz filmi seçiyoruz. Film seçme işleminden sonra bulunduğumuz bölgedeki sinema salonları listelenecektir. Salonuda seçtikten sonra film seansları ve filmin kısa özeti gelecektir. Bunların yanında uygulamamızda film hakkında bilgiler ve seçtiğiniz sinema salonundaki diğer gösterimdeki filmleride rahatlıkla bulabileceksiniz.

Sinema Salonları ve Film Seansları İçin Tıklayınız!

İyi Seyirler…
Sinemadevri.com Ekibi

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Sinema Haberleri, sinema salonları - 19 Ocak 2012 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Sinema salonları ve film seansları
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google