Zincirsiz Fragmanı

Köle tacirliği ve dövüş konusunda başarılı bir film olan Zincirsiz filmi ile kendinizi koltuğa sıkıca bağlayın. Film vizyona girdiğinde gişelerin dolup taşacağını şimdiden tahmin edebiliyorum. Sahneleri ve görsel efektleri ile harika bir film olan Zincirsiz’in vizyon tarihi dört gözle bekleniyor. Sinemanın dahi çocuğu, Oscarlı Quentin Tarantino’nun aylardır üzerinde çalıştığı projenin başrollerinde Jamie Foxx, Christoph Waltz, Kerry Washington ve Leonardo DiCaprio gibi yıldızlardan oluşan yıldız kadrosu bile göz doldurmaya yetiyor. 1 Subatta vizyona girecek bu filmi asla kaçırmayın.

Amerikan İç Savaşı’ndan iki yıl önce başlayan hikaye geçmişinde eziyet çekmiş bir köle ile Alman avcı Dr. King Schultz’un yüzleşmesini merkezine alıyor. Brittle kardeşlerin cinayetiyle suçlanan Schultz’u özgürlüğüne kavuşturmak Django’ya bağlıdır. Zira Schultz özgürlüğüne karşılık, Django’dan zorlu bir görev ister. Görevi başarıyla tamamlayan ve özgürlüğüne kavuşan Django gene de Schultz’un yanından ayrılmaz; üstün avcılık yetenekleriyle şimdi ki hedefi Broomhilda’yı bulmak ve köle tüccarlarının elinden kurtarmaktır.

Filmden Kareler

  Zincirsiz Fragmanı   Zincirsiz Fragmanı filmleri   Zincirsiz Fragmanı izle   Zincirsiz Fragmanı resim   Zincirsiz Fragmanı afiş poster

Fragman

Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...Fragman / Video Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

Henüz yorum yazılmamış. İlk yorumu yazmak için hemen tıklayın...

Yorumlayın!

Güvenlik Doğrulama * Zaman sınırı tükendi. Lütfen CAPTCHA'yı yeniden yükleyin.


Fragmanlar - 19 Ocak 2013 -
Google - Blog - Twitter - Bing - Zincirsiz Fragmanı
© 2015 Sinemadevri.com Tüm Hakları Saklıdır.
Mobil | SiteMap | Sitene Ekle | Seyir Defteri | Google